رمز خود را فراموش کرده اید ؟

نامزد استانی در انتاریو

تغییرات قوانین PNP استان انتاریو 2019

برنامه نامزد استان انتاریو (PNP) در سال 2019
انتاریو - استان پایتخت کانادا - همیشه انتخاب اول مهاجران بوده است. با توجه به زیرساخت عالی، محیط اجتماعی مخلوط و امکانات کلاس A در هر حوزه زندگی، انتاریو بصورت فراوان مهاجران را جذب می کند!
برنامه نامزدی استان انتاریو (OINP) با هدف انتخاب از میان جمعیت نامزدهای ماهر که به اندازه کافی با تجربه هستند و قادر به کمک به توسعه انتاریو و در نهایت کانادا هستند، میباشد. تاکید OINP بر روی پیدا کردن متخصصان راه دور است که دارای موارد مناسب برای پاسخگویی به درخواست های کسب و کار و یا درخواست های بازار کار در انتاریو هستند. همانند هر برنامه مهاجرتی، افراد مستندات لازم را دارند و علاوه بر این، باید مهارت و تخصص خود را به استان نشان دهند یا پیشنهاد شغلی را از استان بگیرند.

آیا من برای انتاریو PNP واجد شرایط هستم؟
برنامه های کاربردی برای برنامه نامزدی انتاریو در سال 2019 به صورت آنلاین از طریق پورتال EIN Filing OINP تایید شده است. در فرصت شغلی که شما پیشنهاد شغلی تمام وقت دارید، می توانید از طرز کار ارائه دهنده، شغل پیشنهاد دهید. در صورتی که پیشنهاد شغلی نداشته باشید، ابتدا باید تمام الزامات و درخواست های مربوط به جریان پیوند اکسپرس IRCC را رعایت کنید. دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل - یا با مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا می توانند به طور خاص به OINP بدون پیشنهاد کارفرما درخواست دهند.
در مورد درخواست به انتاریو، شما باید هدف خود را برای زندگی و کار برای همیشه در انتاریو بیان کنید. هنگامی که یک فرد به برنامه اذعان شود، انتاریو این شخص را همراه با همسرش و برای اقامت دائم در سال 2019 اختصاص خواهد داد .
انتاریو یکی از برجسته ترین و پرجمعیت ترین مناطق در کشور است که تقریبا یک چهارم جمعیت کل جمعیت را کشف می کند. این مکان داری جالب ترین مناطق شهری مانند اتاوا و شهر تورنتو است. از دیدگاه های مختلف، هسته ی همه ی چیزهایی که از لحاظ سیاسی، مالی و اجتماعی شناخته می شوند، به عنوان یک سرمایه مالی کانادا می باشند. انتاریو یک منطقه جهان شمول می باشد، که آن را در خارج از کشورها از سراسر جهان کشف می کند، و در حال حاضر افراد با جایگاه های متفاوت از حدود 200 ملت مختلف هستند و مانند 125 نوع گفتار در مجموع در این استان وجود دارد.

تغییرات قوانین مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۹ کلیک کنید.

تغییرات قوانین مهاجرت استانی ساسکاچوان در سال ۲۰۱۹ کلیک کنید.

تغییرات قوانین مهاجرت استانی آلبرتا در سال ۲۰۱۹ کلیک کنید.

تغییرات قوانین مهاجرت استانی مانیتوبا در سال ۲۰۱۹ کلیک کنید.

مسیرهای متعددی وجود دارد که جهت مهاجرت به کانادا توسط استان انتاریو در سال 2019 ارائه می شود . جریان های مهاجرت محبوب، کسانی هستند که با برنامه ورود فدرال اکسپرس هماهنگ شده اند . نامزدانی که بتوانند برای مهاجرت به انتاریو درخواست بدهند باید در هر حرفه ای که در استان مورد نیاز است، ماهر، واجد شرایط و دارای تجربه باشند.

شما می توانید از طریق یکی از مقوله های مهاجرت OINP زیر درخواست کنید و ویزای روابط عمومی خود را از کانادا دریافت کنید:

1. ورودی انتاریو اکسپرس
• ورودی انتاریو اکسپرس: جریان اولویت سرمایه انسانی
• ورودی انتاریو اکسپرس: جریان کار ماهر که فرانسوی صحبت می کند

2. رده عمومی (رده کارفرمایان)
• کارگران خارجی با یک جریان پیشنهاد شغلی

3. گروه دانشجویی بین المللی
• دانشجویان بین المللی با یک جریان پیشنهاد شغلی
• دانشجویان بین المللی - جریان کارشناسی ارشد
• دانشجویان بین المللی - جریان تحصیلات تکمیلی دکترا

4. رده کسب و کار
• جریان کارآفرین
• جریان شرکت

اولویت های انتاریو جریان سرمایه انسانی در سال 2019 می باشد
جریان اولویت سرمایه انسانی، همچنین به نام HCP شناخته می شود، برای کارگران ماهر است که مایل به کار و اقامت دائم در Ontario هستند . این جریان، برنامه نامزدی مهاجر انتاریو (OINP) را قادر می سازد تا افرادی را که برای صندوق اکسپرس شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) واجد شرایط هستند و حداقل سطح مورد نیاز آموزش و پرورش، تجربه کار ماهر، مهارت زبان و دیگر ویژگی های مورد نیاز درجهت کمک آنها و موفقیتشان در بازار کار و جوامع انتاریو که تاسیس و ادغام شدند، را دارا می باشند، انتخاب کنند.
این سیستم تقاضای کاندیداها را با ورود حداقل 400 CRS امتیاز به مشخصات اکسپرس فراهم می کند. انتاریو تنها استانی می باشد که در این نوع از راه اندازی عمل می کند. NOI (هشدار از منافع) از تمام نامزدهای دارای 400 CRS یا بیشتر برای درخواست ویزای PR از طریق OINP دعوت ارسال می کند و سپس نامزدهای علاقه مند می توانند به انتاریو مراجعه کنند و نامزد را دریافت کنند.

مراحل فرایند درخواست جریان HCP در سال 2019 چیست؟
کاندیدانی که مایل به درخواست برای جریان اولویت سرمایه انسانی در سال 2019 هستند باید درخواست خود را برای جریان ورودی اکسپرس CIC ثبت کنند. پس از ثبت نام برای ورود اکسپرس، کاندید مورد نظر یک عدد ورودی اکسپرس و کد اعتبار سنجی شغل، دریافت خواهد کرد (هر دو از آنها برای تکمیل فرم نامزدی شما لازم است). این کد ها منحصر به فرد و حیاتی هستند برای ادامه جریان HCP. برنامه نامزد مهاجرت انتاریو (OINP) استخر اکسپرس را جستجو می کند و نامزدان بالقوه ای که دارای:
• یک ورودی اکسپرس فعال
• حداقل CRS نمره 400 امتیاز
• تمایل به اقامت در استان انتاریو
مجلس مهاجرت انتاریو معمولا 60-90 روز از تقویم را به ارزیابی برنامه های کاربردی می پردازد. با این وجود، زمان پردازش ثابت وجود ندارد زیرا دولت استان انتاریو ابتدا تمام پروفایل های ارسال شده به آنها را بررسی می کند و زمان پردازش می تواند از مورد به مورد متفاوت باشد. درخواست با یک برنامه کامل و واضح به شما کمک می کند تا پردازش شما سریع تر انجام شود، در حالی که ارائه یک فریم یا یک نمایه ناقص با اشتباه یا غلط، سبب می شود تا زمان طولانی برای گذراندن مرحله پردازش سپری نمایید.

چگونه می توان برای برنامه انتاریو PNP در سال 2019 درخواست داد؟
اگر شما مایل به کشف فرصت های بزرگ در کشور کانادا، استان انتاریو در سال 2019 هستید، پس ابتدا مبایست با فرآیند خود شروع کنید. اگر از تمامی قوانین و مقررات و یا تمامی روش های مورد نیاز برنامه انتاریو آگاهی داشته باشید، می توانید درخواست را مستقیما وارد کنید. با این حال، ممکن است برای هر فرد عادی، حتی با دارا بودن تمام شرایط و امکان تغییر قوانین مهاجرت و غیره در هر زمان توسط دولت کانادا، پیگیری این موضوع کمی مشکل بنظر برسد. بنابراین، ضروری است که یک مشاور مهاجرتی باتجربه استخدام کنید که توانایی توجه به تمام جزئیات را برای شما داشته باشد و جایی برای اشتباه وجود نداشته باشد. یک خطای تنها می تواند منجر به رد درخواست شما شود و حتی ممنوعیت 5 ساله مستقیم برای ورود به کانادا.

جناب آقای بابک دانش، مشاور رسمی مهاجرتی کشور کانادا با 13 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و پرونده های موفق متعدد، آماده خدمت رسانی و یاری شما عزیزان در این امر سخت و مهم می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص واجد شرایط بودن این جریان محبوب در سال 2019، و اطلاع از فاکتورهای لازم که افراد متقاضی باید دارا باشند و همچنین اطلاع از زمان پردازش جریان های مختلف OINP با ما در تماس باشید.

بالا