رمز خود را فراموش کرده اید ؟

مهاجرت به ساسکاچوان

جدیدترین اطلاعات درباره استان ساسکاچوان در سال 2019

اطلاعات کامل و مفید درباره استان ساسکاچوان در سال 2019
استان ساسکاچوان برای هر یک از مهاجران تازه وارد به این استان، زندگی با کیفیت بالا، احساس امنیت و جامعه ای قوی و فرصت های شغلی متنوع را ارائه می دهد و آن را برای شما و خانواده تان به ارمغان می آورد.
قبل از مهاجرت شما به استان ساسکاچوان، شما باید اطلاعات کافی درباره این استان داشته باشید تا تصمیمی مناسب مطابق نظر و سلیقه خود و خانواده تان جهت پیشرفت زندگیتان بگیرید و انتخاب کنید.
در قسمت زیر ما به مواردی از جدیدترین اطلاعات این استان در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که عبارتند از:
1. اقتصاد
2. کیفیت عالی زندگی
3. هزینه زندگی
4. زندگی اجتماعی
5. قوانین استان ساسکاچوان
6. پوشش لباس در فصل های مختلف با توجه به آب و هوا

1. اقتصاد
• این استان در حال حاضر یک سوم پتاسیم در جهان و یک پنجم از اورانیوم جهان را فراهم می کند.
• ساسکاچوان بیش از یک سوم گندم صادر شده در جهان را تامین می کند و صادر کننده بزرگ عدس و نخود خشک است.
• ساسکاچوان علاوه بر اینکه یک رهبر جهانی در بخش کشاورزی است، پنجمین تولید کننده نفت در آمریکای شمالی است.
• تولید کنندگان ساسکاچوان طیف گسترده ای از تولید کالاهایی را که به بازارهای کل کانادا و سراسر جهان صادر می شوند را تشکیل می دهند.

2. کیفیت عالی زندگی
ساسکاچوان دارای یک صحنه هنری و فرهنگ پر جنب و جوش، پارک های منظره ای استثنایی و کم نظیر و بسیاری از امکانات ورزشی و تفریحی می باشد. ساکنان این استان از خدمات مراقبت پزشکی رایگان و خدمات بهداشتی عالی برخوردار هستند .
سیستم آموزشی ساسکاچوان در هر سطح، فرصت های مقرون به صرفه را ارائه می دهد. تمام فارغ التحصیلان سال 2006 یا بعدتر از آن که در ساسکاچوان زندگی می کنند، واجد شرایط جهت درخواست برنامه تحصیلات تکمیلی از یک برنامه تأیید شده در یک موسسه استان، می باشند. این برنامه تا 20،000 دلار از هزینه های تحصیل که توسط فارغ التحصیلان واجد شرایط (از جمله فارغ التحصیلان بین المللی) که در ساسکاچوان زندگی می کنند بازپرداخت می کند و همچنین مالیات بر درآمد ساسکاچوان را پرداخت می کند.

3. هزینه زندگی
ساسکاچوان مکان مهمی برای زندگی، به دنیا آوردن فرزند و یافتن شغل مناسب یا سرمایه گذاری در یک کسب و کار است:
• هزینه های مسکن در ساسکاچوان پایین تر از بسیاری از شهرهای بزرگ کانادا است و مالکیت خانه برای افراد، مقرون به صرفه و قابل دسترس است.
• بر خلاف دیگر استان های کانادا، پرداخت حق بیمه شخصی یا پرداخت هزینه های شخصی برای خدمات بهداشتی پایه و مورد نیاز وجود ندارد .
• این نکته حائز اهمیت می باشد که بمحض ورود شما به این استان، برای بیمه سلامت خود درخواست دهید .
• مالیات فروش های استان ساسکاچوان 6 درصد پایین تر از بقیه استان های کانادا در پرداخت مالیات فروش است.
• به دلیل اینکه حداکثر زمان رفت و آمد در شهرهای بزرگ، حدود 20 دقیقه است، هزینه های کمتری برای رفت و آمد از محل کار در این استان وجود دارد.

مزایای دیگر زندگی در ساسکاچوان:
• هزینه تحصیل در مدارس دولتی برای ساکنان ساسکاچوان رایگان می باشد.
• فارغ التحصیلان برنامه های تأیید شده مبلغ 20،000 دلار در تخفیف های تحصیلی از طریق برنامه رفع تحصیلات تکمیلی دریافت می کنند.

4. زندگی اجتماعی
ساسکاچوان خانه ای است برای مردمی با ایمان ها، زمینه ها و باورهای اعتقادی متفاوت. تازه واردان این استان حفظ سنت های فرهنگی خود را مانند گذشته اشان دارند و همچنین می توانند در مراسم های جدید شرکت کنند.

ایمان و مذهب
افراد بسیاری از ادیان و اعتقادات مذهبی مختلف در ساسکاچوان زندگی می کنند، از جمله مسلمانان، هندوها، بودایی ها، بهائیان و مسیحیان.

برنامه ها و مکان های تفریحی گردشگری استان ساسکاچوان
در فرهنگ این استان، فرصت های بسیاری در زمینه تفریحی وجود دارد، از جمله جشنواره های زمستانی، کنسرت های سمفونی و جشن های تاریخی. دریاچه های بسیاری در استان برای قایقرانی، شنا و ماهیگیری وچود دارند. در زمستان، با وجود تپه ها و دامنه های اسکی، فعالیت های زمستانی زیادی وجود دارد. همچنین این استان دارای پارک ها، زمین بازی ها و استخرهای شنا در فضای باز برای کودکان هستند.
در زیر ویدیویی بسیار زیبا از قسمتی از تفریحات زمستانی در استان ساسکاچوان برای شما قرار دادیم که دیدنشو به همه شما عزیزان توصیه می کنیم.

کتابخانه ها
کتابخانه های عمومی در ساسکاچوان اطلاعاتی را در انواع مختلف ارائه می دهند: کتاب ها، مجلات، دی وی دی ها، سی دی های موسیقی و فیلم ها. بسیاری از برنامه های اجتماعی مانند کلاس های آموزشی کامپیوتر، انگلیسی به عنوان زبان اضافی (EAL)، رویدادهای اجتماعی و فرهنگی، گروه های یادگیری و کارگاه های آموزشی در مورد موضوعات مختلف ارائه می دهند.

فرهنگ ها و زبان های میراث
سازمان های مختلف در سراسر استان جشن و ارتباطات قومی را در سطح محلی و استانی جشن می گیرند. شورای چند فرهنگی ساسکاچوان نماینده بسیاری از گروه های فرهنگی در استان است.
دروازه ورودی جدید شما ممکن است بتواند اطلاعات بیشتری در مورد سازمان هایی که در منطقه شما فعال هستند را فراهم کند.
شما همچنین می توانید اطلاعات در مورد کلاس های زبان میراث را از طریق سازمان زبان های میراث ساسکاچوان پیدا کنید.

5. قوانین استان ساسکاچوان
همه ساکنان ساسکاچوان و کانادا مسئول شناختن و اطاعت از قوانین استان و کشور هستند. برای اطلاع از آخرین تغییرات قوانین مهاجرت استانی ساسکاچوان در سال 2019 کلیک کنید.
دو نوع قانون - قانون کیفری و قانون مدنی وجود دارد.تحت این نوع قانون، هر کسی که به جرم متهم است، بی گناه است، تا زمانی که در دادگاه اثبات شده باشد. در طول زمان صلح، کانادا اقدام به حبشه می کند ، که مانع از آن می شود که افراد به صورت غیرقانونی در زندان قرار داشته و برای مدت نامحدود نگه داشته شوند.

قوانین جرم
قوانین جنایی شامل رفتارهایی مانند قتل، تقلب، حمله، سرقت و فروش مواد مخدر است. افرادی که مظنون به جرم هستند، توسط پلیس دستگیر و به دادگاه کیفری منتقل می شوند. اگر آنها پس از یک محاکمه مجرم شناخته شوند، دادگاه مجازات را تعیین می کند، مانند یک دوره زندان یا جریمه. در کانادا زنان و مردان در زندان از یکدیگر جدا شده و کودکان به زندان نمی روند.
در پرونده های جنایی، هزینه های دادگاه توسط دولت پرداخت می شود، از جمله هزینه های یک مترجم زبان. اگر شما نمیتوانید از وکیل کمک بگیرید (کسی که در زمینه دفاع قانونی مشغول به تحصیل است)، کمیسیون حقوقی ساسکاچوان کمک خواهد کرد.
یک سابقه کیفری می تواند تاثیر جدی بر زندگی شما داشته باشد. این می تواند توانایی شما در سفر به کشور دیگری، و همچنین واجد شرایط بودن شما برای مشاغل خاص، را تحت تاثیر قرار دهد. یک سابقه کیفری همچنین می تواند وضعیت شما را به عنوان ساکن کانادا تحت تأثیر قرار دهد.

قوانین مدنی
قوانین مدنی مشکلات قانونی بین افراد، سازمان ها و کسب و کار را حل می کند، مانند اختلافات در مورد اجاره دادن بین صاحبخانه ها و مستاجران. داشتن یک وکیل از طرف شما که صحبت کند اختیاری است، زیرا می تواند پرهزینه باشد. در پرونده های دادگاه های مدنی، هزینه های دادگاه توسط افرادی که در پرونده شرکت می کنند، پرداخت می شود - نه دولت.
یک سیستم استانی و فدرال ایالتی وجود دارد. ساسکاچوان دارای انواع مختلفی از دادگاه ها برای مواردی نظیر عدالت، خانواده و ایمنی جوانان است.

6. پوشش لباس در فصل های مختلف با توجه به آب و هوا
چهار فصل در ساسکاچوان وجود دارد: بهار، تابستان، سقوط (یا پاییز) و زمستان. درک آب و هوا به شما در پوشیدن لباس مناسب کمک خواهد کرد. آب و هوای ساسکاچوان اغلب دماهای افراطی را تجربه می کند.

تابستان
در تابستان، با دمای بالاتر از 30 درجه سانتیگراد می تواند بسیار گرم باشد. درجه حرارت روزانه به طور معمول بین 20 تا 25 درجه سانتیگراد است، اما در اواسط این فصل می تواند به بالاتر از 30 درجه نیز برسد. شما می خواهید لباس خنک و راحت بپوشید. در اینجا چند ایده وجود دارد:

• لباس های سبک رنگی، شیک مناسب زمانی که هوای بسیار گرم در خارج از خانه وجود دارد.
• یک کلاه با لبه گسترده ای بپوشید تا صورت، گوش ها و گردن خود را از نور خورشید بپوشانید.
• شلوارک، لباس بدون آستین بالا و صندل پوشیدن در تابستان محبوب است.

زمستان
زمستان در ماه ژانویه و فوریه ماه خشک ترین و سردترین ماه سال است. دما می تواند بین 30- تا 40- درجه سانتیگراد باشد.در ژانویه و فوریه، دمای شبانه به طور معمول 15- تا -25 درجه سانتیگراد می باشد، در حالی که درجه حرارت روزانه 5- تا 15- درجه سانتیگراد است.
هنگامی که بادهای با سرعت بالا به دمای کم افزوده می شوند، آب و هوا بسیار سردتر از دمای واقعی است. به عنوان مثال، هنگامی که دمای هوا 10- درجه سانتی گراد باشد و باد با سرعت 40 کیلومتر در ساعت بوزد، سرما بگونه ای تاثیر گذار می شود که احساس می کنید دمای هوا 21- درجه سانتی گراد است.
در اینجا برخی از ایده ها برای کمک به گرم شدن شما و لذت بردن از فصل زمستان در ساسکاچوان پیشنهاد کرده ایم:
• زیر پیراهن سبک و لباس زیر بلند زیر ژاکت و شلوار خود را بپوشید
• کاپشن های زمستانی (اغلب به نام "پارک ها") باید دارای کاپوت و پوشش گرم و ضد آب و ضد باد باشند. آنها باید در حالی که تضمین گردش هوا را دارند، باید حرارت بدن را تسخیر کنند.
• کلاه بپوشید، زیرا اکثر سرمای بدن از بین می رود. کلاه زمستانی باید گوش شما را پوشش دهد.
• چکمه های زمستانی را انتخاب کنید که دارای پوشش داخلی و کف های ضخیم با سطح خشن برای جلوگیری از لغزش در یخ باشد.
• دستکش بپوشید.
• در آب و هوای بسیار سرد، یک روسری بپوشید که گردن و قسمت پایین چهره شما را بپوشاند.

بهار و پاییز
در طول ماههای بهار (از ماه مارس تا می) و ماههای پاییز (اوت تا اکتبر)، آب و هوا از ابری، بارانی و سرد تا گرم و آفتابی متفاوت است. در این فصل، درجه حرارت ممکن است در حدود 0 درجه سانتیگراد در شب باشد و در طول روز به 14 درجه سانتیگراد برسد.
هنگامی که آب و هوا سرد و بارانی است، باید یک لباس ضد آب با کلاه و یا چتر حمل کنید. حتی اگر آن روز هوا آفتابی و گرم باشد، ممکن است بخواهید در صورت تغییر آب و هوا، یک کت را در ماشین خود نگهدارید.

بالا