رمز خود را فراموش کرده اید ؟

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج با شهروند کانادایی

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج با فرد کانادایی در سال 2019

1- ازدواج با یک شهروند کانادایی یا اقامت دائم در سال 2019

تصمیم به ازدواج یک تصمیم هیجان انگیز برای یک زوج است. با این حال ، وقتی شرکای زندگی تابعیت یکسانی را در دست نداشته باشند، این مسئله می تواند مشکل ساز باشد. اگر شما و همسرتان تصمیم بگیرید که در کانادا زندگی کنید، همسری که دارای تابعیت کانادا یا اقامت دائم می باشد می تواند از دیگری حمایت مالی کند. در حالی که انجام حمایت مالی موفقیت آمیز از طرف همسر کانادایی، به شما برای تبدیل شدن به شهروند کانادایی یا اقامت دائم کانادا اجازه می دهد و برای تبدیل شدن به شهروند کانادا تنها با ازدواج با یک فرد تابعیت کانادا به طور خودکار اتفاق نمی افتد.
شما باید یک روند درخواست و تقاضا را طی کنید. تصور اشتباهی متداول است که به افرادی که با کانادایی ها ازدواج کنند، به طور خودکار تابعیت یا اقامت دائم داده می شود.
وقتی با یک شهروند کانادایی یا اقامت دائم ازدواج می کنید چه اتفاقی می افتد؟ با این حال ، اولین قدم، حمایت از همسر غیر کانادایی توسط همسر کانادایی درخواست می شود. شهروند یا مقیم دائم باید: بالای 18 سال باشد و بتواند ثبات مالی را اثبات کند. حامی ابتدا باید توسط دولت کانادا تایید شود و سپس همسر می تواند برای اقامت دائم درخواست کند. با گذشت سالها ، با اثبات چند مورد از تقلب در مهاجرت از طریق ازدواج، دولت کانادا را وادار کرده است که قوانین سختگیرانه تری را برای همه پرونده های حمایت از همسران اعمال کند، حتی اگر این ازدواج ها مشروع باشد. بنابراین ، حصول اطمینان از تحقق کلیه الزامات اسناد، مهم است.

درخواست برای حمایت از همسران در سال 2019 برای کانادا
در صورت ازدواج با یک شهروند کانادایی، دو روش اصلی برای درخواست حمایت از همسران در کانادا وجود دارد.
اگر در حال حاضر به طور قانونی در کانادا با ویزا مانند مجوز کار یا مجوز تحصیل زندگی می کنید و با یک شهروند کانادایی ازدواج کرده اید، می توانید در کانادا بمانید در حالی که درخواست حمایت از همسران در حال رسیدگی باشد. این امر به عنوان حمایت مالی همسران داخلی یاد می شود .
اگر در کانادا زندگی نمی کنید، می توانید به محض اخذ ویزای اقامت دائم خود به کانادا بیایید. در این حالت، شما در فرایندی تحت عنوان حمایت از همسر خارج از کشور در خارج از کانادا حمایت مالی می شوید .
ابتدا حامی شما برای حمایت از شما در کانادا به عنوان همسر یا شریک زندگی زناشویی خود اقدام خواهد کرد. سپس برای اقامت دائم در کانادا اقدام خواهید کرد. هنگامی که شما برای مدت زمان لازم اقامت دائم دارید و کلیه شرایط اقامت را برآورده کرده اید، ممکن است واجد شرایط درخواست تابعیت کانادا باشید.

متأسفانه عشق بین شما و همسرتان در موارد حمایت مالی همسران برای اثبات اعتبار یک ازدواج کافی نیست و گواهی ازدواج هم محسوب نخواهد شد. زوجین باید راه های زیادی بروند تا به دولت کانادا نشان دهند که ازدواج آنها در مورد پرونده های حمایت از همسران قانونی است و این مسئله می تواند بسیار مشکل باشد و مستندات زیادی را می طلبد.
چگونه حمایت مالی همسر از سایر جریان های مهاجرت کانادا متمایز می شود؟
مهمترین فایده این روش مهاجرت این مورد می باشد که شما بدون نیاز به نشان دادن منابع مالی کافی برای مهاجرت به کانادا می توانید به ویزای اقامت دائم دسترسی پیدا کنید. این امر امکان پذیر است زیرا پردازش انجام شده توسط همسر یا حامی مالی، هرگونه مسئولیت در قبال موکل خود را به وزارت مهاجرت و شهروندی فرض می کند.
با انتخاب این روش، فرد خارجی با توجه به خصوصیات حرفه‌ای خود رد نخواهد شد. در این حالت، هدف دولت جلب صلاحیت نیست، بلکه حفظ سازمان خانواده است.

اطلاعاتی که در ویدیوی زیر وجود دارد حتما به شما برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج یا اسپاسرشیب همسر کمک می کند.

آیا شما درباره مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی و کارآفرینی اطلاعاتی دارید؟ کلیک کنید

آیا شما درباره مهاجرت به کانادا از روش پناهندگی اطلاعاتی دارید؟ کلیک کنید

در هنگام درخواست برای حمایت از همسران چه مسئله ای برای نگرانی وجود دارد؟
موضوع اصلی در هنگام درخواست برای حمایت از همسران، اثبات قانونی بودن ازدواج است. اگرچه برای نشان دادن اینكه ازدواج قانونی است، كافی است كه گواهی معتبر ازدواج را ارائه كنید و در زندگی مشترک نیز برخی از مدارك، مانند عکسها ارائه کنید اما مشکل واقعی اثبات حقانیت رابطه است که برای اثبات این رابطه در طول زمان ضروری است.
به عنوان یک حامی ، شما باید از زمان تبدیل شدن به اقامت دائم، به مدت 3 سال از شریک زندگی خود پشتیبانی مالی داشته باشید و برای یک کودک حمایت شده 10 سال یا تا زمانی که کودک 25 ساله شود، هر کدام از اول پشتیبانی مالی داشته باشید.

2- ازدواج دو فرد غیر کانادایی در کانادا با ویزای توریستی
اخیراً با یک شهروند کانادایی یا اقامت دائم ازدواج کرده و می خواهید به کانادا نقل مکان کنید؟ متخصصان و موکلان ما آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان می باشند.

ازدواج در کانادا گزینه ای است که برای همه شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی که می خواهند با یک شریک خارجی ازدواج کنند وجود دارد. اما اگر شما و شریک زندگی تان هردو از یک کشور دیگر هستید و با ویزای مولتی(توریستی) کانادا از این کشور بازدید می کنید، می توانید در همین کشور ازدواج کنید.

آیا می توانم با ویزای مولتی(توریستی) در کانادا ازدواج کنم؟
بله، می توانید هنگام بازدید از کشور کانادا یا با ویزای توریستی یا ویزای اقامت موقت در کانادا ازدواج کنید.

ازدواج با داشتن ویزای مولتی در استان انتاریو
اگر با داشتن ویزای مولتی تصمیم به ازدواج در استان انتاریو گرفتید، لازم است شرایط لازم زیر را برای ازدواج در این استان برآورده کنید.
• هر دو باید حداقل 16 سال سن داشته باشید. اگر زیر 18 سال سن داشته باشید می توانید ازدواج کنید اما باید رضایت کتبی از والدین یا سرپرستان قانونی داشته باشید.
• شما ممکن است متقاضی ازدواج با شخصی از همان جنس خودتان یا مخالف ازدواج کنید. ازدواج های همجنس (ازدواج بین 2 مرد یا 2 زن) از سال 2003 و 2005 برای كانادا در آنتاریو قانونی بوده است.
• شما نمی توانید با نسبت همخون خود ازدواج کنید. (پدربزرگ و مادربزرگ و نوه ، پدر و مادر-فرزند ، برادران و خواهران).
• شما هر دو باید از نظر جسمی حضور داشته باشید تا ازدواج کنید. شما نمی توانید از طریق تلفن ، وب کم یا پروکسی ازدواج کنید.

اقامت کانادا از طریق ازدواج با فرد کانادایی

اگر شما هم تصمیم دارید برای مهاجرت به استان انتاریو اقدام کنید حتما قوانین مهاجرت استانی انتاریو در سال 2019 را مشاهده کنید.

در انتاریو می توانید این مراحل را برای دریافت جواز ازدواج دنبال کنید .

مدارک لازم برای ازدواج دوفرد در کانادا
• گذرنامه معتبر (از کشور مبداء شما)
• شناسنامه معتبر (از کشور مبداء شما)
• سابقه اقامت (اگر شما یا شریک زندگی خود ساکن دائمی هستید)
• گواهینامه معتبر رانندگی (از کشور مبداء شما)
• کارت تابعیت (از هر کشور مبدأ)
جواز ازدواج کانادا به مدت 90 روز از روز صدور آن معتبر است.

بالا