رمز خود را فراموش کرده اید ؟

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی و کارآفرینی

مهاجرت از طریق خوداشتغالی و کارآفرینی

مهاجرت از طریق کارآفرینی و خود اشتغالی

افراد واجد شرایط جهت مهاجرت تجاری به کانادا تحت برنامه خود اشتغالی ، متقاضی باید نشان دهد که دارای آثار هنری، ورزشی و کشاورزی مربوطه است، که کشور کانادا به این افراد اجازه می دهد تا در زمان مهاجرت به کشور خود، خود اشتغالی داشته باشند. علاوه بر این، فرد متقاضی باید بتواند از طریق تجربه و مهارتهای مربوطه در کشور کانادا، به منظور موفقیت در برنامه های کاربردی خود، بتواند سهم قابل توجهی در یکی از این سه حوزه داشته باشد. طبقه بندی ملی شغلی کانادا دارای لیست کاملی از تمام انواع شغل هایی می باشد که تحت این سه دسته قرار دارند که اکثر آنها از هیچ استثنائی برخوردار نیستند.
فرهنگی (نقاش، رقصنده، روزنامه نگار، نویسنده، نوازنده و طراح) _ ورزشی / ورزشکاری (مربی ورزش، ورزشکار، داور و رهبران برنامه) _ کشاورزی(داشتن یک مزرعه خانوادگی یا داشتن مزرعه قابل کشت)

ما فقط یک عنوان کلی از نوع کاری که مربوط به هر دسته، درزمینه کارآفرینی و خوداشتغالی مورد توجه کشور کانادا می باشد، برای شما قرار داده ایم، اما اگر شما هر گونه سوال در مورد اینکه آیا عنوان شغلی شما تحت یکی از این موارد قرار دارد یا خیر، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا ما بتوانیم بهترین ارزیابی را برای شما انجام دهیم و بهترین توصیه را در مورد انتخاب برنامه مناسب برای شما عزیزان انجام دهیم. با کمک مشاور مهاجرت کانادا ، شما در موقعیتی بهتر قرار می گیرید که بتوانید مشخصات و ویژگی های خود را تقویت کنید، بینش مشاور مهاجرتی را در مورد روند مهاجرت خود بدست آورید و به عنوان یکی از متقاضیان موفق، جهت اقامت کشور کانادا اقدام کنید. اگر برنامه شخصی شما جهت مهاجرت برای خودتان مشخص نیست، ما همچنین می توانیم به شما کمک کنیم که برنامه درستی را که با پیشینه شما مناسب است پیدا کنید.

ویدیوی زیر اطلاعات بسیار مفیدی را به شما علاقه مندان مهاجرت از طریق کارآفرینی و خوداشتغالی ارائه میدهد. اگر بعد از دیدن ویدیو و خواندن مطالب زیر شما هم از واجدین شرایط خوداشتغای و کارآفرینی بودید، جهت مشاوره تخصصی با مشاور رسمی کانادا با ما تماس بگیرید.

مزایای برنامه خود اشتغالی
یکی از مواردی که در مورد برنامه کارآفرینی وجود دارد این می باشد که شما باید برای مهاجرت، مهارت و سرمایه کافی داشته باشید، این شامل حمایت از هر گونه وابستگی (همسر یا فرزند) است که قصد دارید با شما به کشور کانادا بیاید. این به این معنی است که شما حق دارید که کسب و کار خود را با شرایط خاص خود تنظیم کنید و به اقتصاد کانادا در راه منحصر به فرد خود بیفزایید.
همچنین بسیاری از گزینه های مختلف حرفه ای برای انتخاب شما وجود دارد، به این معنی که حتی اگر در حال حاضر در یک زمینه از قبیل عکاسی (برای خودتان) کار می کنید، اما شما تجربه کافی در مورد چیز دیگری مانند کشاورزی را از طریق اموال متعلق به خانواده خود در کشور مبدا بدست آورده اید، شما می توانید با مشاور مهاجرتی ما بحث کنید که کدام مسیر بهترین گزینه برای مهاجرت موفق شما می باشد.
یکی دیگر از برنامه های خودکفایی این است که شما فقط به دو سال تجربه در زمینه انتخاب شده خود، نیاز دارید که به منظور تمرین در آن حوزه از فرهنگ، ورزش و یا کشاورزی است. این برنامه مهاجرتی متفاوت از برنامه کارگر ماهر فدرال است به این معنا می باشد در حالی که شما هنوز هم باید در زمینه انتخاب شده خود واجد شرایط باشید، فرصت بیشتری برای حرکت از نظر کارآفرینی وجود دارد.

برای اطلاع از اخذ ویزای توریستی (مولتی) کانادا کلیک کنید.

برای اطلاع از مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی کلیک کنید.

آیا شما صلاحیت خوداشتغالی و کارآفرینی در کشور کانادا دارید؟

برنامه کارآفرینی از معیارهای بسیار خاصی برای سنجش شما در انتخاب مهاجر استفاده می کند. شما نیاز به جمع آوری نقاطی دارید که در نهایت به شما یک نمره درباره مشخصاتتان می دهد. اگر شما در حال حاضر الزامات مربوط به این روش مهاجرت را برآورده نکرده اید، امید خود را از دست ندهید. ما می توانیم به شما راهنمایی های لازم در مورد چگونگی رشد مهارت های خود، افزایش توانایی و صلاحیت های لازم برای به دست آوردن استانداردهای مهاجرت، ارائه دهیم.

عوامل موثر بر مهاجرتتان، شامل سن شما (و سن همسر شما) است زیرا متقاضیان جوانتر بدلیل اینکه آنها می توانند به مدت زمان بیشتری به اقتصاد کانادا کمک کنند ترجیح داده می شوند . با این حال، این به این معنا نیست که کاندیداهای مسن تر نمی توانند اقدام کنند.

تعداد سالهای تجربه ای که در زمینه انتخابی خود به این حرفه مشغول هستید مهم است و هرچه تعداد سالهای بیشتری باشد بهتر است. در یک زمینه مانند ورزش، یک ورزشکار که در سطح رقابتی بین المللی فعالیت و تجربه داشته است مناسبتر می باشد. این می تواند به دیگر حرفه های اشتغال شما نیز اعمال شود که در آن چیزی کسب کرده اید یا جایزه جهانی شناخته شده ای را برای این حرفه به دست آورده اید.

چگونه میتوان از طریق خوداشتغالی و کارآفرینی به کانادا مهاجرت کرد؟

سطح تحصیلات شما (برنامه های تربیتی یا سایر برنامه های آموزشی) برای اثبات اینکه شما در زمینه ای که انتخاب کرده اید، تا چه اندازه به دنبال آن هستید یا به آن اهمیت می دهید،مهم است. مخصوصا اگر شما جوان تر هستید و شاید تجربه قابل توجهی نداشته باشید، با توجه به مهارت های زبان ، شما می توانید به خوبی در هر دو زبان فرانسه و انگلیسی، که زبان های عمده در سراسر کانادا می باشند، فعالیتتان را آغاز کنید
.
آخرین جنبه ای که باید از آن آگاه باشد، سازگاری شما با کشور کانادا است که به احتمال زیاد در شرایط غرق فرهنگی، شما موفق خواهید بود. این بسیار مهم است؛ در نهایت، کانادا یک کشور چند فرهنگی متنوع است که از بسیاری از جوامع تبعیدی تبار تشکیل شده است اما با هم کار می کنند تا یک اقتصاد قوی و یک تاریخ فرهنگی غنی را اداره کنند.

اگر شما به دنبال ایجاد شغل، سرمایه گذاری یا کسب کسب و کار در کانادا هستید، از مشاور حرفه ای ما اطمینان حاصل کنید که مدارک و ویزای شما به درستی و به موقع ارائه می شود. مشاور مجرب مهاجرت ما آقای بابک دانش، به شما در مورد گزینه های مختلف اقامت که برای نمایه شخصی شما مناسب تر است، راهنمایی های لازم را ارائه می دهند. برای شروع روند درخواست خود، امروز با ما تماس بگیرید. امروز از طریق برنامه کارآفرینی خود به کانادا مهاجرت کنید.

بالا