رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی (مولتی) کانادا

ویزای مولتی 5 ساله یا ویزای توریستی کانادا چیست؟
ویزای مولتی که با نام های ویزای توریستی یا ویزای 5 ساله کانادا شناخته می شود، از نوع ویزاهای موقت می باشد که دولت کانادا این ویزا را به افرادی که تبعه کشورهای مختلف می باشند و بدلیل دیدار با خانواده، سپری کردن تعطیلات و سفرهای تفریحی، دلایل کاری و شغلی و غیره، قصد ورود به این کشور را دارند، بصورت موقت و قانونی این ویزا را صادر می کند.
ویزای توریستی کانادا به چند دسته تقسیم بندی می شود که شامل: ویزای یکبار ورود ( Single visa )، ویزای چندبار ورود ( Multiple visa )، و سوپرویزا
ویزای یکبار ورود یا سینگل ( Single visa): با اخذ این ویزا فقط یکبار اجازه ورود به کشور کانادا را پیدا می کنید و برای ورود مجدد به این کشور باید دوباره جهت اخذ ویزا اقدام نمایید.
ویزای چندبار ورود یا مالتیپل ( Multiple visa ): دارنده ویزای مولتی یاچندبار ورود میتواند بمدت 6 ماه بدون محدودیت در کشور کانادا اقامت پیدا کند و پس از 6 ماه با یکبار خروج از آن کشور، پس از بازگشت مجدد ویزای او برای 6 ماه دیگر تمدید می شود. فرد بسته به مدت اعتبار ویزای خود مجاز است به کانادا سفر کند. مدت اعتبار ویزا به مدت اعتبار پاسپورت بستگی دارد. مدت اعتبار این ویزا 10 ساله است اما با توجه به اینکه پاسپورت ایرانی 5 سال اعتبار دارد، مدت اعتبار این نوع ویزا برای ایرانیان 5 ساله است.
سوپرویزای کانادا: این ویزا مختص افرادی است که فرزند یا نوه اشان بعنوان دعوت کننده در کشور کانادا، اقامت دائم دارند. فرد دعوت کننده در کشور کانادا باید مدارکی مربوط به حقوق دریافتی، وضعیت مالیاتی را ارائه دهد و هچنین باید بیمه درمانی فردی که دعوت کرده است را حداقل بمدت یکسال و به ارزش 100 هزار دلار پرداخت نماید. مدت اعتبار این نوع ویزا هم 10 ساله می باشد که با توجه به اعتبار 5 ساله پاسپورت ایرانیان، مدت اعتبار این ویزا برای ایرانیان 5 ساله می باشد.

چقدر از محاسن داشتن ویزای توریستی (مولتی) کانادا اطلاع دارید؟ ویدیوی زیر را مشاهده کنید تا از محاسن دارا بودن ویزای مولتی کانادا مطلع شوید.

شرایط لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادافرد متقاضی باید با ارائه دلایل قانع کننده ای مانند خانواده، کار و سرمایه نشان دهد که تنها با هدف مشخصی قصد سفر به کانادا را دارد و بعد از آن به کشورش باز می گردد. فرد متقاضی باید بتواند با بیان انگیزه های بازگشت خود به کشورش، قادر به راضی کردن افسر اداره مهاجرت کانادا باشد. همچنین متقاضی ویزای توریستی کانادا باید افسر اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که در موعد مقرر و قبل از اتمام اعتبار ویزا، کشور کانادا را ترک می کند.
متقاعد کردن افسر اداره مهاجرت یکی از مهمترین بخش های اخذ این ویزا می باشد که مشاور رسمی مهاجرت ما شمارا با اطمینان کامل ازین مرحله عبور میدهد و در تمام مراحل اخذ ویزا به شما درباره چگونگی انجام آن به بهترین شکل کمک میکنند.
شرایط دیگری نیز وجود دارد ک فرد متقاضی ملزم به داشتن آنهاست، مانند: 1- تهیه پاسپورت معتبر 2- داشتن سلامت جسمی و روحی 3- تهیه مدارک درخواستی از سوی اداره مهاجرت کانادا 4- تکمیل فرم های مشخصات فردی که از قبل توسط اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است.
مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا
 ترجمه شناسنامه
 اصل فرم دعوتنامه
 بیمه مسافرتی
 تکمیل فرم مشخصات فردی
 رزرو بلیط رفت و برگشتبه کانادا
 ترجمه سند ازدواج درصورت همسفر بودن با همسر
 ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان در صورت همسفر بودن فرزندان
 یک قطعه عکس جدید 3.5 در 4.5 رنگی با زمینه سفید، از روبرو بدون رتوش و اسکن

برای اطلاع از روش مهاجرت از طریق خوداشتغالی و کارآفرینی کلیک کنید.

برای اطلاع از روش مهاجرت از طریق پناهندگی کلیک کنید.

جهت دریافت ویزای توریستی کانادا شما موظف به رعایت چند مولفه می باشید
1- داشتن یک دلیل موجه برای اخذ این ویزا، که این دلیل می تواند یک دعوتنامه استانی یا دعوتنامه از طرف شخصی باشد که در اداره مالیات کانادا دارای سابقه خوبی باشد.
2- داشتن سابقه سفرهای خارجی متعدد مخصوصا به اروپا و برگشت به کشور مبدا خود
3- داشتن مستندات مالی مانند نامه تمکن مالی و اسناد مالکیت
4- داشتن افرادی که در کشور مبدا منتظر برگشت شما هستند مثل همسر، فرزندان، پدرو مادر، خواهر و برادر
5- داشتن مستندات شغلی همراه با فیش حقوقی و مدارک کارگزینی

جهت مشاوره تخصصی با مشاور رسمی کانادا کلیک کنید.

آقای بابک دانش مشاور رسمی مجرب مهاجرتی کانادا تیم رویا آفرینان نوین دانش با 30 سال اقامت در کشور کانادا و 13 سابقه در امر مهاجرت و تسلط و آشنایی به تمام امور مهاجرتی، شما را با جدیدترین روش ها و مطمئن ترین راهها در تمام مراحل اخذ انواع ویزای کانادا، همراهی می کند.

بالا