رمز خود را فراموش کرده اید ؟

تغییرات قوانین PNP استان ساسکاچوان 2019

برنامه نامزد مهاجرتی ساسکاچوان
بررسی اجمالی
ساسکاچوان یک گزینه عالی برای کارکنان ماهر است که به دنبال گسترش شغلی خود و لذت بردن از هیجان زندگی در یک کشور جدید هستند.
پایتخت این استان، شهر رجینا به عنوان یکی از مهمترین شهرهای جهان برای زندگی، خدمات و دارای بالاترین استانداردهای زندگی در نظر گرفته شده است. دستمزد و شرایط رقابتی آن را یک محل بسیار جذاب برای مردم جهان تبدیل کرده است. ساسکاچوان هر گونه تلاشی را برای جذب نزدیک به 10،000 مهاجر جدید جهت کمک به رشد اقتصادی به انجام می رساند.

ساسکاچوان سرزمین فرصت ها است و برنامه نامزدی مهاجرین ساسکاچوان (SINP) مسیری است که به دولت استان اجازه می دهد تا متقاضیانی را که مایل به اقامت دائم در این استان هستند، انتخاب کنند. هدف SINP شناسایی کارگران ماهر، کشاورزان، کارآفرینان، دانشجویان بین المللی و افرادی است که تمایل دارند در این استان زندگی کنند. شما گزینه ای را برای نامزد کردن متقاضیان با یا بدون پیشنهاد اشتغال دارید.

SINP (برنامه نامزدی استان ساسکاچوان) یکی از سریعترین برنامه های مهاجرت کانادا است که مهاجرت را با ویزای روادید PR کانادا ارائه می دهد. دولت کانادا این زمان پردازش سریع را در مقایسه با سایر برنامه های PNP ارائه می نماید.

ساسکاچوان در یک نگاه
منطقه: 651،900 کیلومتر 2 جمعیت: 1،171،240 پایتخت: رجینا ارز: دلار کانادا زبان ها: انگلیسی و فرانسوی

پرواز بین المللی از ساسکاچوان
• 26 ساعت و 50 دقیقه به سنگاپور
• 05 ساعت 32 دقیقه به لس آنجلس
• 16 ساعت و 29 دقیقه به لندن
• 26 ساعت 46 دقیقه به هند
• 16 ساعت و 40 دقیقه به چین
برنامه های مختلف تحت نامزد شدن ساسکاچوان چیست؟
مهاجران بالقوه با انتخاب هایی که برای برنامه نامزدی مهاجرت ساسکاچوان یا SINP توسط این کشور گذاشته شده است، مایل به زندگی و کار بصورت دائمی در این کشور می باشند.
• طبقه کارگر ماهر بین المللی
درخواست برای SINP به عنوان کارگر ماهر بین المللی نیاز به تجربه کار، مدارک تحصیلی و دیگر ویژگی هایی می باشد که در استان ساسکاچوان مورد نیاز است.
• تجربه رده ساسکاچوان
در صورتی که در حال حاضر در ساسکاچوان به عنوان ساکنین خارجی زندگی می کنید، نیاز به درخواست SINP تحت تجربه گروه را دارید.
• طبقه کارآفرین و مزرعه
درصورتی درخواست برای SINP تحت گروه کارآفرین و مزرعه را انجام دهید، که شما در حال حاضر خود در این کسب و کار فعالیت داشته باشید یا مایل به کسب و کار و فعالیت در مرز جغرافیایی ساسکاچوان می باشید.
چگونگی اعمال نامزدی ساسکاچوان؟
درخواست ساسکاچوان یک فرآیند ساده اما پیچیده است! آیا می دانید که یک اشتباه حتی کوچک، تنها می تواند منجر به رد شدن ویزای شما شود؟ در اینجا چند نکته مفید است که ممکن است در فرآیند درخواست SINP به شما کمک کند را به شما عزیزان بیان می کنیم.

در صورت بروز هرگونه مشکل در هر مرحله که ذکر شده است، می توانید با متخصصان مهاجرت با تجربه ما تماس بگیرید.
• گام اول: بررسی حق الزحمه
شناختن شانس مهاجرت برای ساسکاچوان بسیار مهم است. شما باید در مورد عوامل واجد شرایط خود مانند سن، مدارک تحصیلی، تجربه کاری، مشاغل مورد تقاضا، توانایی زبان، EOI تساوی، سهمیه بندی و غیره برای SINP، روشن و مطمئن باشید.
• گام دوم: آماده شدن با کیت سند
پس از ارائه گزارش فنی و مهمترین نتیجه فنی مثبت برای SINP، شما باید اسناد ضروری را برای پشتیبانی از درخواست ویزای خود تهیه کنید.

اسناد، در تصمیم گیری سرنوشت شما برای برنامه نامزد مهاجم ساسکاچوان بسیار مهم می باشند. اطمینان حاصل کنید که همه آنها را به درستی ترتیب می دهید، در غیر این صورت ممکن است از قبول یا رد شدن درخواست خود اطمینان نداشته باشید.

* ذکر این نکته ضروری می باشد که تصمیم گرفته شده توسط دولت ساسکاچوان نهایی است و مطابق با اسناد و مدارک است.
• گام سوم: برنامه خود را راه اندازی کنید
ما برنامه های مهاجرت شما را با محبوب ترین مراحل مهاجرت که عبارتند از درخواست SINP تحت روابط عمومی ویژه ای برای شما، SINP-OID و SINP Express Entry آغاز می کنیم.
برنامه نامزدی مهاجرت ساسکاچوان مدتها پیش، روش دعوت از متقاضیان را رد کرد و امروزه از روش ابراز علاقه (EOI) برای جریان مهاجرت خود استقبال کرده است.
این یک روش مهاجرت آنلاین برای انتقال و نشان دادن علاقه به درخواست برای SINP است. روش EOI دارای زمان پردازش سریع است و تعداد زیادی از متقاضیان را از طریق SINP EOI به طور منظم دعوت می کند. باید بدانید که در تمام مراحل انجام روش SINP EOI، تساوی و پیش بینی ها را داشته باشید!
• گام چهارم: پیگیری درخواست شما
پس از ثبت نام درخواست برای برنامه ویزا، از آنجا که یک سیستم سهمیه بندی می باشد، متقاضیان با نمره بالا، نامزد دریافت این ویزا می شوند.
نامزد انتخاب شده دارای محدودیت زمانی برای بازگشت به ساسکاچوان با اسناد حمایتی می باشد.
• گام پنجم: اهداف مهم
زمانیکه همه چیز تنظیم شد و تمام مراحل بخوبی انجام شد و مورد پذیرش واقع شد و شما در استان ساسکاچوان قرار دارید، باید بعضی از وظایف خود را به عنوان مهاجر جدید ساسکاچوان انجام دهید.
• کانادا حق آزادی برای زندگی و کار در هر جای کشور را به عنوان دارنده اقامت دائمی به شما می دهد
• اگرچه هیچ اقدامی برای اقامت و کار در استان خاص به عنوان شهروندان کانادایی یا صاحبان اقامت دائم انجام ندهید، شما حق آزادی برای زندگی و کار در هر کجا از کشور کانادا را دارید. با این حال، دولت ساسکاچوان انتظار دارد که شما حداقل 2 سال بمانید و اقامت داشته باشید.
• ضروری است که نیاز به پرداخت وجوه خود برای اقامت را رعایت کنید.
• شما باید اطلاعات کامل و دقیق مربوط به ارسال اسناد و فرم درخواست ویزا را ارائه کنید و هیچ اطلاعات گمراه کننده یا غلط را در هر لحظه از زمان ارائه ندهید.
یک اختلاف کوچک و معینی می تواند منجر به رد ویزای شما شود.

الزامات کلیدی افراد برای درخواست برنامه نامزدی مهاجرت ساسکاچوان (SINP)
o سن
o صلاحیت
o تجربه کاری
o توانایی زبان انگلیسی
o اشتغال
* پیش از پایان دادن به شغل نامزدی خود، به متخصص مهاجرت ما مراجعه کنید تا بینش بیشتری در مورد برنامه نامزدی مهاجرت خود کسب نمایید.
o امتیاز مورد نیاز SINP
تمام متقاضیانی که برنامه مهاجرت SINP را درخواست می کنند باید حداقل 60 امتیاز از 100 را در شبکه ارزیابی امتیاز ساسکاچوان داشته باشند.
o نامه اشتغال از کارفرمای ساسکاچوان
هیچ الزام قانونی برای ارائه نامه کار شغلی از کارفرمای ساسکاچوان برای درخواست در جریان SINP OID یا SINP EE Stream وجود ندارد.
o مقررات مالی
هنگام مهاجرت به ساسکاچوان، باید اطمینان حاصل کنید که پس انداز کافی برای حفظ آرامش خود و اعضای خانواده دارید. نیازهای مالی باید در نظر گرفته شود تا اطمینان حاصل شود که قبل از یافتن کار، درآمد کافی داشته باشید.
لطفا توجه داشته باشید که معیارهای برنامه مهاجرت نامزدهای ساسکاچوان / SINP EOI می تواند در هر زمان تغییر کند، بنابراین لطفا قبل از ارسال درخواست خود، خود را به روز کنید. اگر درخواست شما خیلی مختصر باشد یا تمام جزئیات لازم را شامل نشود لطفا درخواست خود را رد نکنید. اگر درخواست شما رد شود، باید برای ارسال درخواست مجدد شش ماه صبر کنید.

ابراز علاقه (EOI) ساسکاچوان چیست؟
ابراز علاقه ی ساسکاچوان یک فرآیند قبل از درخواست است که متقاضیان برای جریان OID و Express Entry انجام می دهند. ارائه SINP EOI یک درخواست نیست بلکه علاقه به درخواست در این استان است. این فرایند اجازه می دهد که یک متقاضی برای تکمیل فرم آنلاین جهت نشان دادن علاقه خود و نشان دادن صلاحیت خود اقدام نماید.

چگونه سیستم EOI ساسکاچوان (SINP) کار می کند؟
نامزدهایی که موفق به ایجاد و ارائه یک EOI شده اند، به مجموعه ای از نامزدها واجد شرایط اضافه می شوند
• ارائه EOI فقط یک سال پس از تاریخ ارسال شما معتبر می باشد.
• متقاضیان باید یک پروفایل فعال EOI داشته باشند.
• نامزدها براساس اطلاعات ارائه شده در مشخصات EOI رتبه بندی می شوند.
• بالاترین رتبه نماینده EOI برای ارائه درخواست کامل به SINP دعوت می شود.
• دعوت نامه ها از طریق قرعه کشی EOI داده می شوند.
• SINP از یک سیستم الکترونیکی برای ارسال EOI ها و برنامه های کاربردی برای نامزدی استفاده می کند و همین طور از طریق ایمیل نیز ایمیل ها ارسال می شود.
• اطلاعات در مورد EOI باید در همه زمان ها صحیح و درست باشد. همچنین به روز رسانی منظم از اطلاعات خود را باید در پروفایل EOI انجام دهید تا این استان در مورد مشخصات اخیر شما اطلاعات کامل و درستی داشته باشد.
• در هر زمان، اگر اطلاعات شما نادرست ارسال شده باشد یا بصورت اشتباه ساخته شده باشد، حداقل 2 سال، امتناع از ویزا برای شما وجود دارد.
SINP حق دارد که مصرف EOI را نگه دارد. علاوه بر این، SINP می تواند انتخاب EOI ها را با اشغال محدود کند، بنابراین نامزدی با فرصت های شغلی مثبت در ساسکاچوان انتخاب می شود و نامزدی از تقاضای اشتغال تجاوز نمی کند.
آیا مهاجرت می تواند درخواست من را رد کند؟
• بله تعداد بسیار زیادی از متقاضیان ناآگاه هستند که دقیقا مقررات مهاجرت چگونه اعمال می شود و چگونه اغلب درخواست ها را رد یا تأخیر می دهند به علت اشتباهات فنی در کاربرد آنها و به دلیل ارسال مدارک اشتباه متقاضی. بنابراین روند درست برنامه این است که قبل از ارائه یک درخواست ویزا، راهنمایی حرفه ای و مشاوره مستقل از یک مشاور مهاجر را دنبال کنید.
• نمایندگان مهاجرت ما برای کمک به شما در یافتن بهترین راه از طریق پیچ و خم مهاجرت، آماده همکاری با شما عزیزان می باشد که در انجام این کار برای شما بسیار موثر است. "یک پزشک باید کار درمان را انجام دهد"

بالا