رمز خود را فراموش کرده اید ؟

اقامت دامپزشکان در کانادا

بازدیدها: ۱۶۸

آیا می توانم به عنوان یک دامپزشک به کشور کانادا مهاجرت کنم؟
بله ، شما می توانید به عنوان یک دامپزشک به کانادا مهاجرت کنید. دامپزشکان در کانادا تقاضای زیادی دارند و در کد لیست NOC کانادا، کد ۳۱۱۴ قرار دارند. با توجه به مهاجرت دامپزشکان به کشور کانادا اگر شما هم یک دامپزشک هستید ، کانادا شما را می خواهد.

لیست NOC کد ۳۱۱۴ دامپزشکان
کدهای طبقه بندی شده مشاغل ملی کانادا، گزیده ای از مشاغلی می باشند که کشور کانادا در حال حاضر از دیدگاه مهاجرت، متقاضی آن ها می باشند.
این کار با مشورت با وزارت روابط کار انجام شده و به گونه ای طراحی شده است که نقشه راه سیاست مهاجرت کانادا را طی چند سال آینده تنظیم کند که به موجب آن دولت کانادا هدف خود را برای واردات حداقل ۱۰۰۰،۰۰۰ مهاجر ماهر تا سال ۲۰۲۱ مشخص کرده است.

تمام عناوین شغلی زیر، کد NOC 3114 را برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک دامپزشک، پوشش می دهند.
آسیب شناس حیوانات
دامپزشک مرغی
دامپزشک دام
دامپزشک اسب
دامپزشک مزرعه
دامپزشک حیوانات
دامپزشک حیوانات آزمایشگاهی
دامپزشک طیور
دامپزشک پزشکی پیشگیری
دامپزشک حیوانات کوچک
متخصص دامپزشکی حیوانات کوچک
دامپزشک
پزشک دامپزشکی
آناتومیست دامپزشکی
باکتری شناس دامپزشکی
دندانپزشک دامپزشکی
اپیدمیولوژیک دامپزشکی
بازرس دامپزشکی
متخصص داخلی
متخصص آزمایشگاه دامپزشکی
میکروب شناس دامپزشکی
آسیب شناس دامپزشکی
داروساز دامپزشکی
فیزیولوژیست دامپزشکی
رادیولوژیست دامپزشکی
جراح دامپزشکی
ویروس شناس دامپزشکی
دامپزشک باغ وحش

زمانی که شما به عنوان یک دامپزشک به کانادا مهاجرت می کنید حقوق دریافت می کنید.
متوسط دریافت حقوق برای دامپزشکان در کشور کانادا از ۷۰ هزار دلار به ۱۴۵۰۰۰ دلار می رسد و بسته به تجربه و تخصص شما می تواند این مبلغ افزایش یابد.
شما برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک دامپزشک، باید حداقل شرایط مورد نیاز را دارا باشید.
حداقل شرایط مورد نیاز از طریق این روش مهاجرتی این می باشد که در حال حاضر باید یک شخص دامپزشک دارای مجوز در کشور خود باشید و همچنین باید نشان دهید که شماهم نیز در همان سطح فردی که در حال حاضر در کشور کانادا دارای صلاحیت است و به عنوان یک دامپزشک در کانادا کار می کند، واجد شرایط هستید.
نحوه مهاجرت به کانادا به عنوان یک مرحله دامپزشکی
به عنوان یک دامپزشک متخصص بین المللی که می خواهد به کانادا مهاجرت کند، اولین وظیفه شما این است که مجوز و ثبت نام خود را از کالج دامپزشکی کانادا در استان مورد نظر خود برای کار بگیرید.
اگر در کشور دیگری به عنوان دامپزشک واجد شرایط باشید، قبل از اینکه درخواست مجوز و ثبت نام توسط BCVMA انجام دهید، باید از شورای ملی آزمون (NEB) گواهی صلاحیت دریافت کنید.

متوسط حقوق دامپزشکی در کانادا

کد طبقه بندی مشاغل ملی کانادا (NOC) برای این نقش ۳۱۱۴ است.
عناوین شغلی و وظایف دقیق در این شغل متفاوت است.
نمونه هایی از عناوین شغلی عبارتند از: دامپزشک ، آسیب شناس دامپزشکی و بازرس دامپزشکی.
طبق آخرین آمار، بالاترین دستمزد ساعتی (متوسط) در استان ساسکاچوان، شهر ساسکاتون با ۵۵،۰۰ دلار در ساعت و کمترین میانگین دستمزد (متوسط) در استان نوااسکوشیا، شهر هالیفاکس ،با ۳۶.۰۲ دلار در ساعت می باشد.
حقوق سالانه معمولی تمام وقت برای این شغل در منطقه بین ۸۰،۰۰۰ دلار تا ۱۲۰،۰۰۰ دلار است.
چشم انداز اشتغال دامپزشکان در کانادا خوب است. اطلاعات دولت حاکی از آن است که بازار کار این حرفه برای آینده نزدیک متعادل خواهد شد.

نمونه ای از وظایف دامپزشکان:
›› تشخیص بیماریها یا شرایط غیر طبیعی در حیوانات از طریق معاینات فیزیکی یا آزمایشهای آزمایشگاهی
›› درمان حیوانات بیمار یا زخمی
›› انجام معاینات معمول، اضطراری و پس از مرگ
›› تلقیح حیوانات برای جلوگیری از بیماریها
›› مشاوره در مورد تغذیه حیوانات، مراقبت و رفاه حیوانات

مقایسه با گروه اشتغال
میانگین دستمزد ساعتی تمام وقت در سال ۲۰۱۸ برای مشاغل حرفه ای در بهداشت (به جز پرستاری) ، که شامل دامپزشکان نیز می شود ، ۳۷.۸۸ دلار است. نرخ دستمزد متوسط هفتگی مربوط به سال ۲۰۱۸ معادل ۱۴۳۵ دلار است که سالانه تقریباً تمام وقت برای این بخش اشتغال ۷۵۰۰۰ دلار اختصاص می دهد.

مجوز
مجوز استانی برای این شغل مورد نیاز است.

ویزا
در حال حاضر ، این شغل شغلی واجد شرایط برای ورود مهاجرت سریع با ویزای اقامت دائم کارگر ماهر فدرال است و بیش از ۱۰،۰۰۰ دامپزشک در کانادا مشغول به کار هستند.

استخدام و اقامت در کلگری

بازدیدها: ۲۳۵

کلگری بزرگترین شهر آلبرتا و پنجمین منطقه شهری بزرگ در کانادا می باشد.اگرچه اکثر ساکنین شهر کلگری اصالت اروپایی دارند، اما می توان فرهنگ های مختلف جهان را در این شهر یافت. از اقوام پرجمعیت این شهر می توان به چینی ها و اقوام آسیای جنوبی، بومیان، فیلیپینی ها و اقوام آمریکای جنوبی اشاره کرد.
اقتصاد این شهر بر صنعت نفت، موسسات مالی و صنایع مدرن تکیه دارد. از شرکت های مهم این شهر می توان به Encana, Pacific Railway Imperial, petro-Canada نام برد. هرروزه باتوجه به رشد این شهر بر تعداد شرکت های مهم جهان که دفتر اصلی خود را در این شهر بنا می کنند افزوده می شود.
Calgary بدلیل داشتن سطح بالای زندگی و رشد اقتصادی خوب در چهان شهرت دارد و در سال ۲۰۰۷ بعنوان پاکیزه ترین شهر جهان انتخاب شد و این شهر را جز ممتاز ترین شهرهای جهان انتخاب کردند.
کشور کانادا در تاریخ نوامبر سال ۲۰۱۷ نیازمندی خود را به مهندسین نفت، گاز و پتروشیمی از سراسر دنیا اعلام کرد. در این اطلاع رسانی مهندسین نفت و گاز و پتروشیمی میتوانند پس از گذراندن دوره ای در شهر کلگری و معادل سازی مدرک خود در کشور کانادا در شرکت های مربوط به نفت و گاز با حقوق بسیار بالای تعیین شده از سوی دولت کانادا مشغول بکار شوند.
علاوه بر آن با انجام امور رجیستری شما توسط مشاور مهاجرتی کانادا جناب اقای بابک دانش، میتوانید با اخذ اقامت خود به کشور کانادا وارد شوید و از همان ابتدا از مزایای شهروندی این کشور استفاده بفرمایید.

بازدیدها: ۹۵

فرصتی استثنایی و محدود برای فارغ التحصیلان رشته های مهندسی، جهت اخذ اقامت دائم شهر تورنتو می باشد.
افرادی که در رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی الکترونیک، مهندسی عمران، مهندسی معماری،و غیره تحصیل کرده اند، پس از انجام روند امور مربوط به رجیستری و ثبتنامشان برای دولت کانادا توسط مشاور مجرب مهاجرتی ، جناب آقای بابک دانش، میتوانند در دوره های برگزارکننده توسط دولت کانادا شرکت کنند و پس از گذراندن دوره، در کمپانی های معرفی شده به آنها توسط دولت کانادا مشغول بکار شوند.
تیم مهاجرتی رویا آفرینان نوین دانش از طریق تخصص و سابقه کاری و بیمه رد شده برای شما دوست عزیز، قادر به اخذ اقامت دائم شما در کشور کانادا از همان آغاز ورودتان به خاک کانادا می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید فرم ثبتنام موجود در سایت را تکمیل بفرمایید یا جهت رزرو وقت مشاوره با شماره های مربوط تماس حاصل فرمایید یا از طریق سایت اقدام به تعیین وقت نمایید.

بالا